fbpx
 

Pierwszy krok w stronę mieszkań przyszłości

Appartme to niezawodny system automatyki mieszkaniowej pozwalający na kontrolowanie oświetlenia, ogrzewania oraz energii elektrycznej za pomocą aplikacji mobilnej, a także tradycyjnego manualnego sterowania. Appartme stanowi odpowiedź na rosnące potrzeby użytkowników oferując rozwiązanie nie wymagające dodatkowego okablowania.

 

Korzyści dla użytkownika

Kontrola wydatków związanych z elektrycznością oraz ogrzewaniem

Sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją z poziomu mobilnej aplikacji

Zdalna kontrola nad domem

Łatwy do rozbudowania system

Korzyści dla dewelopera

Zwiększenie wartości mieszkania

Większy prestiż inwestycji

Przewaga nad konkurencją

Łatwość montażu

 

Urządzenia

Nasze urządzenia posługują się najnowszą dostępną na rynku technologią. Posiadają wbudowane moduły bluetooth i komunikują się bezpośrednio z aplikacją mobilną. Gateway Connect pozwala na zdalną obsługę systemu, a dzięki bezpośredniemu połączeniu z internetem gwarantuje nieograniczony dostęp do funkcji systemu z każdego miejsca na świecie.

 
 • Relay

  Relay Pozwala na sterowanie oświetleniem, gniazdami elektrycznymi, ogrzewaniem i opcjonalnie wodą. Montowany jest w rozdzielni elektrycznej.
 • Sensor

  Sensor Odpowiada za 3-fazowy pomiar konsumpcji energii elektrycznej. Sensor uwzględnia zmiany w napięciu sieci. Montowany jest w rozdzielni elektrycznej.
 • Connect

  Connect Umożliwia komunikację pomiędzy wszystkimi podłączonymi urządzeniami. Opatentowany system kryptografii gwarantuje bezpieczeństwo oraz poufność przesyłanych danych. Może być podłączony do internetu poprzez kabel sieciowy lub WiFi.
 • Plug

  Plug Ten sterowany bezprzewodowo adapter umożliwia zdalne włączanie i wyłączanie podłączonych urządzeń, tworzenie wydarzeń w kalendarzu oraz szczegółowy podgląd zużycia energii.
 • Button

  Button Za pomocą jednego przycisku, Button pozwala na manualne sterowanie wybranymi obwodami instalacji - oświetleniem, temperaturą, gniazdkami elektrycznymi i wodą.

Rozwiązania IoE

Nasze rozwiązania IoE rozbudowują Internet Rzeczy (IoT) do skali bardziej złożonego systemu skupiającego ludzi oraz procesy. Stworzone przez nas urządzenia, produkty i rozwiązania są połączone z internetem oraz wyposażone w rozbudowane funkcje cyfrowe, które sprostają nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

polski