Enalpha
13 maja, 2017
Segment

IoT Smart Home

Grupa Docelowa

Deweloperzy Mieszkaniowi

Liczba użytkowników

14 000 +

Strona Internetowa

System automatyki mieszkaniowej

Appartme to system automatyki mieszkaniowej dedykowany do budownictwa wielorodzinnego. Rozwiązania pozwala na sterowanie czterema najważniejszymi obszarami mieszkania: energią elektryczną, oświetleniem, zaworami wody oraz ogrzewaniem. Klient ma do dyspozycji intuicyjny panel analogowy, a także dedykowaną aplikację mobilną.

Nowy Standard budownictwa

Wierzymy, że tworzymy nowy standard dla budownictwa wielomieszkaniowego. Rozwiązania smart coraz częściej pojawiają się w ofertach deweloperów, natomiast Appartme jest jedynym rozwiązaniem dedykowanym tylko i wyłącznie do tego typu Klienta. Fakt ten sprawia, że w przeciągu ostatnich dwóch lat staliśmy się liderem tego segmentu, a do grona naszych Klientów dołączyli najwięksi gracze tacy jak Murapol, Marvipol, Spravia, Bouyguess Immobilier, Skanska czy OKAM.

S-LABS

Poznaj
Moduł mieszkaniowy

Moduł mieszkaniowy to serce systemu appartme specjalnie zaprojektowany od początku przez zespół S-Labs i wyprodukowany w Polsce. Mimo obsługi 5-ciu kanałów oraz wbudowanemu modułowi 3-fazowego pomiaru energii elektrycznej Moduł Mieszkaniowy zajmuje tylko 4 miejsca na szynie montażowej ( 4-DIN ), dzięki czemu niezwykle łatwo wdrożyć go każdej instalacji elektrycznej.

S-LABS

Masz pytania?
Bądźmy w kontakcie

S-LABS
Dworska 1A/1u, 30-314 Kraków